Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Гастрономічний туризм Закарпаття

З кожним роком набувають популярності гастрономічні тури. Закарпаття з його національною різноманітністю підходить для цього якнайкраще. Особливості страв української, словацької, румунської, угорської, німецької кухні не залишать байдужими гурманів та простих туристів, які хочуть відкрити для себе щось нове та цікаве - відвідати заклади національної кухні, взяти участь в численних гастрономічних фестивалях, ознайомитися з історією та рецептурою національних страв відповідно до сезонів, власноручно приготувати різні наїдки.

Протягом року на Закарпатті проводиться багато різноманітних фестивалів на яких готують і дегустують оригінальні страви та напої – «Гуцульська бринза» в Рахові, «Варишське пиво» в Мукачеві, фестивалі лекварю(повидла) та гентешів (різників) в с.Геча, бограчу (угорська національна страва) в Косино, Берлибаський Банош в Рахівському районі, ріплянки (картоплі) в Колочаві та багато інших.

Поряд із традиційними продуктами харчування все більшого поширення набуває і екзотика. Вже зараз на Закарпатті можна відвідати і страусячу чи равликову ферму, і господарство з розведенням буйволів. Тут можна поєднати дегустацію оригінальних продуктів із цікавою та пізнавальною екскурсією.

Гастрономічні тури по Закарпаттю - чудова можливість додати своєму відпочинку більше свята і задоволення, відкрити нові гастрономічні відчуття та автентичні кулінарні традиції.