Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Кінний туризм на Закарпатті

Для бажаючих, організації, що надають послуги кінного туризму, пропонують цікаві програми, як наприклад кінні тури у традиційному та сучасному сідлі, або на санках (у зимовий період), по снігу, чи по високій траві знову ж таки у весняно-літній та осінній період.

Подорожі на конях тривають в залежності від готовності та бажання туриста.

Існують прогулянки по рівнинній та гірській місцевості, від звичайної прогулянки до кількаденного переходу.

Кінний похід на Закарпатті – це унікальне та захоплююча розвага, що принесе туристу задоволення в будь-яку пору року.

Прийняти участь у кінному поході може будь хто, хто не має протипоказань лікаря, і при цьому не обов’язково бути досвідченим наїзником. На багатьох турбазах є досвідчені інструктори, котрі навчають новачків та туристів, що мають незначний досвід, і як правило, до завершення прогулянки чи туру Ви будете впевнено сидіти у сідлі.

Окрім звичайних прогулянок на конях, за бажанням туристів, проводяться анімаційні програми та ігри. Цікавою є подорож на гуцульських конях* в Карпатах.

Перед кінною прогулянкою кожен бажаючий має змогу спробувати себе у сідлі, і оцінити відчуття, підлаштувати під себе сідло та знайти спільну мову з конем. А інструктор сприятиме прискоренню цього процесу.

Будь-який відпочинок на конях є цікавим і захоплюючим, і кожен зможе повезти з собою позитивне враження.

Кінним туризмом на Закарпатті можна скористатись у будь-якому районі.

Гарних вражень та чудової подорожі!

*Довідка: гуцульські коні — низькорослі, мають міцну конституцію й добре розвинутий тулуб. Вони плодючі, невибагливі й вирізняються великою працездатністю, зокрема в умовах крутих схилів і бездоріжжя.

За матеріалами сайту http://tourinform.org.ua/