Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Катання на лижах у Карпатах

Боржавські полонини якнайкраще підходять для зимових видів відпочинку. Ще в середині 19 ст. на околиці Воловця був побудований найбільший на той час лижний трамплін в Австро-Угорщині. Відпочивати на ньому приїздили навіть члени імператорської родини.

Зараз гірськолижні витяги Боржави також користуються популярністю відпочиваючих.

Гірськолижний центр в с.Пилипець найбільш популярне місце для активного зимового відпочинку на Боржаві. Включає сім крісельних та бугельних витягів різної довжини (від 1600 до 400 м.) в Пилипці та сусідньому Подобовці. Траси на цих схилах підходять як для новачків, так і для досвідчених лижників та сноубордистів. Розвивається інфраструктура: наявний паркінг, прокат лиж і сноубордів, працюють заклади харчування. Діє місцева рятувальна та медична служби, інструктори для недосвідчених відпочивальників. Є траси облаштовані для катання найменших туристів. Широкі можливості для фрірайду – катання поза межами маркованих трас.

На горі Магура поблизу еко-курорту «Ізки» працює крісельний витяг довжиною 1200 м. та бугельний 150 м. Діє пункт прокату спорядження, медичний пункт, інструкторська школа. Є снігові гармати, працює ратрак.

Витяг в смт. Жденієво на території готелю «EXTREME» підходить для навчання новачків та початківців з невеликим досвідом. Бугельний підйомник 700 м. та мультиліфт 110 м. Зручний під’їзд і розташування на околиці селища. Наявна супутня інфраструктура – оренда спорядження, медпункт, інструктори.

Гірськолижний комплекс «Плай» в с. Плав’є на межі Закарпатської та Львівської областей. Тут діють 6 основних трас довжиною до 1200 м. і з перепадом висоти 260 м. Працює ратрак, система штучного засніження та два чотиримісні крісельні підйомники по 1000 м і мультиліфт. Навколишні готелі забезпечують організацію всіх послуг, необхідного для якісного відпочинку.