Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

10 причин відвідати Закарпаття

1. Душевна гостинність місцевих мешканців Закарпаття

Саме в Закарпатті впродовж багатьох століть асимілювались багато різних народностей — від кельтських та римських племен і закінчуючи українцями та угорцями, що вдало поєднали в собі унікальні традиції та культуру своїх народів.

2. Мальовнича недоторкана природа в Закарпатті

В Закарпатті Ви зустрінете майже всі творіння Матінки-Природи: гори, полонини, ліси, річки, водоспади, озера, печери та неповторні серпантини карпатських перевалів.

3. Мінеральні та термальні джерела

Майже кожен район Закарпаття зможе запропонувати своїм гостям мінеральні та геотермальні цілющі джерела, а такі бальнеологічні зони як Поляна та Шаян вже давно стали відомими далеко за межами Закарпаття.

4. Багатовікова культура Закарпаття

Такий "мікс" культур та традицій більше як двадцяти держав, в яких впродовж багатьох століть "подорожувало" Закарпаття, далеко не кожна територія України зможе запропонувати своїм гостям, а правдивими свідками тих часів залишились середньовічні фортеці та різнотипні об’єкти.

5. Унікальні об’єкти загальнодержавного значення

Саме в Закарпатті знаходиться перлина Карпат — озеро Синевир, неперевершені Мукачівський та Ужгородський замки, унікальний мисливський замок графа Шенборна,збудований за астрономічним стилем, непотворний водоспад Шипіт та унікальна Долина нарцисів.

6. Закарпатський музей архітектури і побуту під відкритим небом

Саме тут Ви зможете побачити традиційну архітектуру та побут народностей, що проживали в Закарпатті впродовж XVIII-XIXст.

7. Активний відпочинок в Закарпатті

Все, що лише забажаєте для активного відпочинку Ви зустрінете у нас — гірськолижний спорт, квадро-тури, парапланеризм, походи в гори, сплави на катамаранах по гірських річках, кінні прогулянки та багато інших захоплюючих пропозицій.

8. Музеї Закарпаття

Унікальні експозиції закарпатських музеїв та середньовічних пам’яток не залишать байдужим жодного поціновувача мистецтва, адже Закарпаття це батьківщина всесвітньовідомих класиків живопису Мункачі та Бокшая та край, який надихав таких відомих поетів і письменників як Петефі і Ольбрахт, що в свій час перебували в Закарпатті для написання своїх неперевершених шедевральних творів.

9. Фестивальний рух Закарпаття

Впродовж року в Закарпатті відбуваються близько 570 фестивалів, починаючи від винних і закінчуючи всіляким гастрономічним фестивалями типу бограча, бринзи, баноша і інших "смаколиків ", що можна зустріти тут.

10. Сувенірні крамниці - можливість придбання "частинки Закарпаття"

Такої кількості сувенірних крамниць з різноманітними традиційними виробами Закарпаття та такими візитівками як закарпатські коньяки, бринза та вино — Ви не знайдете напевно більше ніде!