Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Про Жденієво

Відпочинок в Жденієво вже тривалий час привертає до себе неабияку увагу відпочиваючих незалежно від того, яка пора року за вікном. Недалеко від селища височіє відома вершина Бескидського хребта – г. Пікуй, що підноситься до небес на висоту 1405 метрів над рівнем моря. Надзвичайні природні особливості та розміщення селища, де звідусіль відкриваються казкові краєвиди, і роблять селище Жденієво таким улюбленим та бажаним місцем відпочинку величезної армії відпочиваючих з року в рік. Недоторкана природа, чисте гірське повітря, гірські пейзажі та неповторний закарпатський колорит місцевих мешканців не залишають байдужими всіх гостей селища. Ви сповна зможете відчути на собі місцевий колорит та близькість до природи, вибравши відпочинок в приватному секторі селища Жденієво. Кожна пора року в Жденієво для Вас відкриє безліч нових вражень: весна порадує Вас спогляданням за пробудженням із зимової сплячки казкової природи, літо подарує можливість купання та засмагання біля річки, що носить однойменну із селищем назву Жденіївка, осінь порадує Вас можливістю збирання грибів, різноманітних ягід та лісових плодів, зима не залишить байдужими шанувальників гірськолижного відпочинку. Відпочинок в Жденієво подарує Вам масу позитивних емоцій та гарного настрою, наповнить Вас новими життєвими силами та зарядом позитивної енергії. Тому, якщо Ви ще вагаєтесь куди поїхати на відпочинок в Карпатах, повірте нам, що селище Жденієво - один з найкращих невеличких центрів відпочинку українських Карпат.

В Закарпатті Ви зустрінете майже всі творіння Матінки-Природи: гори, полонини, ліси, річки, водоспади, озера, печери та неповторні серпантини карпатських перевалів.

Жденієво - селище міського типу в Воловецькому районі Закарпатської області. Відстань до районного центру смт.Воловець складає 26 км, а відстань від траси Київ-Чоп складає 15 км. Розміщене селище на висоті 542 метрів над рівнем моря в підніжжі Бескидського хребта. Населення-1514 жителів.

Легенда про Жденієво

В долині гірської річки було збудовано декілька невеличких будинків, в яких проживало декілька сімей, що разом переносили як радісні, так і сумні миті з життя невеличкого поселення. Ось так і минали літа, з року в рік в важкій буденній праці. Та зросла тут надзвичайної краси дівчина на ім’я Єва , що покохала місцевого мужнього парубка. Не могли натішитись батьки молодят їх коханню, чекали як будуть гратися з власними внучатами та готувалися вже до весілля своїх дітей, але доля розпорядилася інакше. Напало на дану місцевість вороже військо, тому всі дорослі чоловіки повинні були ставати на захист своєї землі. На околиці селища прощались двоє закоханих сердець, які розуміли, що немає їм життя один без одного і викарбував парубок на прощання на стовбурі дереві слова "Жди ня, Єво" ("Чекай на мене, Єво"). Роблячи перепис населених пунктів в даній місцевості, державний чиновник, що проїжджав біля селища, побачив надпис на великому дереві і подумавши про себе, що це назва селища, прописав його в своїх паперах як ЖДИНЯЄВО (ЖДЕНІЄВО). Ось так кохання двох любих сердець і дало назву гірському селищу. А засноване мальовниче селище Жденієво було ще в кінці XVII століття.