Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Особисті речі для гірського походу

Для найбільш комфортного та приємного відпочинку в горах необхідно добре підготуватися. Основне правило – мінімум речей і їх максимальна функціональність.

Практичне та зручне взуття для походу – найважливіша річ. Можуть підійти як кросівки, так і черевики, обов’язково розношені, із надійною, неслизькою підошвою. Змінне взуття також необхідне.

Легкі спортивні штани, пара зручних футболок, і 2-3 пари зміни білизни і шкарпеток. Обов’язково брати теплий светр, адже погода в горах часто і різко змінюється, куртку-вітровку з капюшоном, дощовик і головний убір. Все це має знаходитись в зручному припасованому індивідуально рюкзаку.

Повинні бути рушник і засоби особистої гігієни – зубна паста і щітка, мило, сонцезахисний і дитячий (від можливого обвітрення) крем, при наявності особливих захворювань неодмінно треба взяти специфічні лікарські препарати.

Набір посуду (ложка, миска, кружка) - найкраще підійде легкий, з нержавіючого металу.

Ліхтарик, мобільний телефон також зайвими не будуть. Ну і звичайно, фотоапарат, куди ж без нього – найнеобхідніша річ для того, щоб зберегти приємні спогади та найкращі враження від чудового відпочинку.