Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Про нас

Закарпаття починається з Боржави. Якщо ви вирішили відвідати чарівний і самобутній туристичний край, вам не оминути найменшого району Срібної Землі. Місцевість, що розкинулася поміж високих гір, буквально створена для відпочинку, і здавна гостинно приймає відвідувачів з усіх усюд. Боржавські полонини - саме те місце, де є можливість вибрати будь-який вид відпочинку залежно від вподобань кожного туриста.

«Боржава Тур» пропонує організацію проживання в готелях та приватних садибах Воловецького та Міжгірського районів, розробку та супровід індивідуальних та групових турів по Закарпаттю і їх комплексне обслуговування. Пішохідні екскурсії по Карпатах, автобусні подорожі по всіх куточках Закарпаття, комбіновані маршрути та екстремальні тури, трансфери до місця відпочинку, прокат туристичного спорядження, інформація стосовно всіх фестивалів, цікавих подій та атракцій – все для найкращого відпочинку можна отримати у нас.

«Боржава Тур» - все для найкращого відпочинку!


Боржава Тур рекомендує!

Новини


12.05.2018

Літній сезон відкрито


Приватна садиба «Сигіт» запрошує провести літній відпочинок в селищі Жденієво Воловецького р-ну Закарпатської області. 12.jpg

детальніше>>

07.05.2018

Фестиваль "Угочанська лоза-2018"


6 травня у місті Виноградові відбувся традиційний фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза-2018».loza1.jpg

детальніше>>

27.04.2018

Розквітає Долина нарцисів


В Карпатському біосферному заповіднику почала цвісти Долина нарцисів.
Вже сьогодні розквітли більше третини квітів, а масове цвітіння очікується 7-9 травня, проте все залежить від погодних умов.
dolina_narc.jpg

детальніше>>
<< >>