Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля, екскурсії, проживання

Організація дозвілля

Ви в пошуку професійної організації дозвілля, Ви шукаєте в комплексі організацію відпочинку в Закарпатті «під ключ», починаючи від трансферу з залізничного вокзалу та закінчуючи розробкою та втіленням індивідуальної програми відпочинку? Ми зможемо Вам гарантувати, що скориставшись хоча би раз нашими послугами, Ви зможете надалі рекомендувати їх своїм близьким знайомим та друзям. Ми працюємо з найкращими перевізниками та екскурсоводами, ми складаємо унікальні індивідуальні заходи та прописуємо детальний таймінг, ми робимо все для того,щоб зробити ваш відпочинок комфортним та незабутнім.

Трансфери – комфортабельні легкові автомобілі та мікроавтобуси

Ви їдете на відпочинок в Закарпаття без власного авто та бажаєте завчасно подбати про зручний та комфортний спосіб доїзду до відпочинкових комплексів , Ви не бажаєте платити «втридорога» та дбаєте про свою безпеку та безпеку членів ваших родин, Ви в пошуку надійних перевізників в даному регіоні? Ми гарантуємо Вам комфорт, зручність, безпеку та найкращу цінову пропозицію, який вид послуг Ви б не замовили, починаючи від індивідуального трансферу на легковому авто чи груповому виїзді на комфортабельних мікроавтобусах.

Екскурсії по визначним місцям Закарпаття

Ми гарантуємо Вам організацію та проведення найкращих екскурсій в цілому по Закарпаттю, ми працюємо з найкращими перевізниками та з найкращими ліцензійними гідами, ми індивідуально підходимо до кожної деталі під час організації екскурсій, ми гарантуємо Вам незабутні враження від такого чудового сонячного та гостинного Закарпаття.

Квадро-тури

Ми пропонуємо Вам подорожі на квадроциклах по надзвичайним та унікальним маршрутам різних ступеней складності, які не залишать байдужими жодного поціновувача цього захоплюючого дійства.

Маршрут 1. "Воловець-Верецький перевал"- протяжність 44 км., тривалість 3 год
Маршрут 2. "Воловець-Боржавський хребет(г.Плай, Великий Верх.)", протяжність 35 км., тривалість 3 год.
Маршрут 3. "Воловець-Бескид - г.Явірник", протяжність 45 км., тривалість 4 год
Маршрут 4. "Воловець-Верецький перевал-г.явірник-с.Скотарське -Бескидський тунель", тривалість до 6 годин

Джип-тури

З року в рік зростає популярність вкрай цікавого , активного та водночас екстремального відпочинку в горах – «джиппінгу». Відкрийте для себе Карпати в такий екстремальний спосіб, а ми підготуємо для Вас унікальний та незабутній джип-тур в Закарпатті.

Катання на конях, кінних каретах та підводах (фірах)

Ми пропонуємо Вам здійснити незабутню подорож по навколишнім територіях на кінній кареті чи підводі. Незабутній місцевий колорит, захоплюючі краєвиди навколо, цікаві маршрути подарують Вам незабутнє свято та надовго залишаться в вашій пам’яті.

Польоти на парапланах та повітряних кулях

Потяг людини до вільного польоту відомий ще з давніх-давен. Що може бути краще, ніж політ на одному з самих надійних літальних апаратів-параплані? Відчуття екстриму та безмежної волі, насолода від казкового вигляду з висоти пташиного польоту, все це та багато іншого Ви зможете відчути під час польоту на параплані з досвідченими пілотами-інструкторами, а кращого місця для таких польотів як відомий Боржавський хребет годі і шукати.

Рафтинг

Фішкою літнього відпочинку в Закарпатті є сплав по річці Тиса та інших водних артеріях краю. В комплекс послуг входить забезпечення всіх основних заходів безпеки, видача символічних дипломів–рафтингістів, фото- та відеофіксація найцікавіших моментів подорожі.

Організація походів в гори

Гори кличуть Вас в похід, а ми залюбки Вам в цьому допоможемо. Розробимо цікаві маршрути ,знайдемо фахового провідника, проконсультуємо про існуючі промарковані туристичні маршрути краю, організуємо незабутній пікнік на вершинах гір Пікуй, Плай, Темнатик, Великий Верх та Стій.

Організація виїзних винних дегустацій

Закарпаття здавна відомий як край виноградарів та виноробів. Ми організуємо для Вас найкращу виїзну винну дегустацію кращих виноробів Закарпаття. Професійні сомельє, кращі сорти білих та червоних вин не залишать байдужим жодного пошановувача вина. Не забувайте крилате та вічне In vino veritas!